Přeskočit na obsah

Letní dětský tábor 2024 - Dobyvatelé vesmíru
(29. 6. - 13. 7. 2024)

Připojte se k nám letos na dobrodružství, které překračuje hranice naší planety! Letní tábor "Dobyvatelé vesmíru" je čtrnáctidenní program pro mladé průzkumníky ve věku od 6 do 15 let, který kombinuje vzrušení z objevování vesmírných civilizací s radostí z letního tábora.

Cena tábora v případě přihlášení do 30. 4. 2024 je 6.499,- Kč!  

 • Velká celotáborová hra

  Zahrnuje předem připravenou celotáborovou hru "Dobyvatelé vesmíru", ale také oddílové aktivity a činnosti určené pro celý tábor. Vše je připraveno do hezkého počasí i do dešťů a přizpůsobené věku dětí. 

 • Spaní ve stanech i v chatkách

  Pro děti jsou připravené impregnované dvojlůžkové podsadové stany. V těch dětí spí ve vlastních spacích pytlech.  Pro nejmenší děti pak bude k dispozici jedna chatka. 

 • Krásná lokace u Lužnice

  Tábor proběhne poblíž vesnice Slavňovice u břehů řeky Lužnice, kde se přírodní krása snoubí s nekonečnými možnostmi výletů a tím i vesmírného objevování. 

 • Doprava autobusem

  Pokud nenastanou změny, o kterých bychom Vás samozřejmě předem informovali, tak odjíždíme vlastním dufabusem v 10:00 z Roztyl (ulice Tomíčkova), Praha 11. Na stejné místo se pak budeme i vracet kolem 12:00 v závislosti na dopravní situaci.

 • Plná penze v ceně

  Cena 6.499,- Kč (platná do 30. 4. 2024!) v sobě zahrnuje pět jídel denně připravované našimi kuchaři v podmínkách plně splňující hygienické předpisy.

t14-1