Přeskočit na obsah

Letní příměstské plavecké tábory 2024
(turnus 12. 8. - 16. 8.)

Jako každý rok i letos pro Vaše děti připravujeme 2 turnusy letních příměstských plaveckých táborů!

Plavecký tábor má kapacitu 45 dětí a stojí 3.999,- Kč. Tábor proběhne 12. - 16. srpna.

 • Pro děti od 5 do 15 let

  Dopolední i odpolední část tábora je stavěna na děti od 5 do 15 let.

 • Pro plavce i neplavce

  Cílem dopoledního plaveckého kurzu je zlepšit vztah dětí k vodě, rozplavat neplavce či zlepšit plavecké styly plavců, tak aby byly vykonávány správně, zdravotně nezávadně. U neplavců se odborný personál snaží o odbourání strachu z vodní hladiny a naučení základních pohybů a správného dýchání pro pobyt ve vodě. U vyšších plaveckých úrovní se zdokonaluje již naučená plavecká technika či se učí nový plavecký styl. 

 • Hravý a různorodý program

  Děti přebíráme mezi 7:30 a 8:00 a vracíme mezi 16:30 až 17:00 u aquacentra Šutka. Dopolední program zahrnuje výuku plavání včetně hravého dokončení na tobogánech, klouzačkách a ve vířivkách. Poté se přesouváme na naši základnu na Libeňském ostrově, kde na děti čeká oběd, připravený a dovážený z restaurace. Po obědě následuje krátký polední klid a odpočinek. Odpolední program pak probíhá na různých místech v Praze, zejména však v loděnici na Libeňském ostrově.

 • Kvalifikovaný personál

  Dopoledne se o výuku starají certifikovaní lektoři doplněni o pomocné síly. Odpolední dozor je zajištěn instruktory a praktikanty DUFA tak, aby byla zajištěna bezpečnost dětí.

 • Příznivá cena

  Cena 3.999,- Kč v sobě zahrnuje dopolední výuku i odpolední program, oběd zajištěný smluvní restaurací, odpolední svačinu a odměny pro děti včetně plaveckého vysvědčení.

8E7C600A-6FAD-4D6C-81F2-2D77301E8763

A jak tábor vypadal v předchozích letech?